OPIEKOWANIE SIĘ SOBĄ

Zaskakująco powszechne jest traktowanie ciała i jego potrzeb jak czegoś nieważnego. W efekcie jesteśmy wobec samych siebie nadmiernie wymagający, stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę i nierealistyczne zadania. Na dodatek, jawnie sobie szkodzimy wpadając w różnorakie uzależnienia, udając przed sobą i przed światem, że robimy tylko to, co chcemy i lubimy.

Nie pozwól żeby życie przeciekało Ci przez palce.
Zacznij świadomie je kształtować OD DZIŚ!

zapisz się teraz

Na tym etapie:

Przyjrzysz się wnikliwie swojemu życiu, by określić, jakie jego sfery są dla Ciebie najważniejsze i jakie wymagają naprawy. Nauczysz się mądrze zarządzać swoim czasem. Określisz nawyki, które negatywnie odbijają się na Twoim zdrowiu i mają destruktywny wpływ na Twoje życie - będziesz mógł je również wyeliminować. Stworzysz plan odnowy dla siebie i bliskiej osoby.

W efekcie:

Staniesz się bardziej asertywny - nabędziesz umiejętność odmawiania innym, gdy usiłują przekroczyć granice Twojej psychofizycznej wydolności. Twoje ciało stanie się zdrowsze, bo będziesz mógł odpowiednio zadbać o wszystkie jego potrzeby. Potrafiąc właściwie się sobą opiekować, będziesz mógł cieszyć się życiem - znajdziesz czas dla osób i spraw, które są w nim naprawdę ważne.

Wojciech Eichelberger:

„Najgorsza rzeczą, jaka może się nam przydarzyć jest zdanie sobie sprawy pod koniec życia, że przystawiliśmy drabinę do złej ściany. Kontakt ze sobą, przychylna postawa wobec siebie, czas na uświadomienie sobie swoich potrzeb, frustracji i radości - są niezbędne, żeby w porę drabinę przestawić. Czasem w życiu trzeba to zrobić wiele razy, bo zmieniają się nasze potrzeby i priorytety”.
Zapisz się na warsztaty 8 razy O
Zapewnij sobie maksymalną odporność
i wydolność w sytuacjach stresowych!
tylko 179 zł
za 8 tygodni warsztatów
zamów teraz