ODŻYWIANIE

Każdy potrzebuje energii i aby ją uzyskać musi przyjmować odpowiednie pożywienie. Odpowiednie, to znaczy w odpowiedniej ilości, jakości i w odpowiednim czasie. Wydaje się to bardzo proste, niestety jednak w codziennym zabieganiu często nie przykładamy do tego wagi. Mimo że jedzenie otacza nas z każdej strony, ciągle nie wiemy jak się odżywiać, aby sobie nie tylko nie szkodzić, lecz pomagać w znoszeniu obciążeń, jakie niesie życie.

Nie pozwól żeby życie przeciekało Ci przez palce.
Zacznij świadomie je kształtować OD DZIŚ!

zapisz się teraz

Na tym etapie:

W trakcie wykładów i ćwiczeń nauczysz się, jak zarządzać swoim odżywianiem. Przekonasz się czy i gdzie popełniasz błędy w swojej diecie. Dowiesz się, jak niewłaściwie dobrane pożywienie, spożywane w nieodpowiedni sposób i w złych porach wpływa na ciało i jakie choroby może wywołać. Nauczysz się wspomagać swój organizm odpowiednimi składnikami odżywczymi w sytuacjach stresowych i nie narażać się na zaburzenia łaknienia będące efektem życia w stresie (głodzenie się, objadanie się).

W efekcie:

Dzięki specjalnym zasadom komponowania diety i racjonalnego podejścia do niej, będziesz mógł zapewnić sobie energię do codziennego zmagania się z trudnościami, wypełniania obowiązków zawodowych i rodzinnych. Unikniesz problemów zdrowotnych wynikających z przeciążenia układu pokarmowego. Silny organizm i sprawny umysł pozwolą Ci cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami.

Wojciech Eichelberger:

„Żyjąc w pośpiechu i stresie nie możemy liczyć na to, że nasz organizm - jak sarenka na łące - intuicyjnie wybierze to, co dla nas najlepsze i w dodatku w odpowiedniej ilości i proporcjach. Musimy zarządzać odżywianiem i trzymać się pewnych zasad. Ponad wszelka wątpliwość – przy tym poziomie obciążeń, jakich większość z nas doświadcza - nie wystarczą nam już rady i zwyczaje żywieniowe zaczerpnięte z tradycji rodzinnej i środowiskowej”.
Zapisz się na warsztaty 8 razy O
Zapewnij sobie maksymalną odporność
i wydolność w sytuacjach stresowych!
tylko 179 zł
za 8 tygodni warsztatów
zamów teraz