ODREAGOWANIE

Odreagowanie to umiejętność regenerowania sił i dbania o odpowiedni poziom energii. To skuteczne odreagowywanie stresu przed wejściem w fazę regeneracji (pozbywanie się z organizmu hormonów stresu). To trening radzenia sobie z trudnymi emocjami, złością, gniewem, smutkiem, zazdrością itp. oraz w sytuacjach konfliktów. To zarządzania negatywnymi emocjami.

Nie pozwól żeby życie przeciekało Ci przez palce.
Zacznij świadomie je kształtować OD DZIŚ!

zapisz się teraz

Na tym etapie:

Dowiesz się, dlaczego prawidłowe odreagowanie codziennych problemów jest takie ważne. Nauczysz się, jak odreagować napięcia tak, by usunąć adrenalinę i inne hormony stresowe z krwi, zanim zaczną wyniszczać organizm. Poznasz negatywne reakcje zachodzące w organizmie pod wpływem stresu, by móc im skutecznie przeciwdziałać.

W efekcie:

Będziesz odprężony, z głową uwolnioną od gonitwy myśli, otwarty na pozytywny kontakt z innymi ludźmi. W Twoim organizmie nie będą zalegały toksyny wydzielone w trakcie sytuacji stresowych - dzięki temu przestaniesz odczuwać ciągłe zmęczenie, wahania nastroju, staniesz się bardziej opanowany. Ciało będzie mogło się w końcu zacząć regenerować, więc polepszy się Twoja szybkość reakcji i zdolność skupienia uwagi.

Wojciech Eichelberger:

"Człowiekiem osłabionym i spiętym, jadącym na resztach paliwa, łatwiej jest manipulować. To tacy ludzie przekraczają granice swoich możliwości i wpadają w syndrom wypalenia. Gdyby wiedzieli, jak się bronić przed wypaleniem, to by ich to uchroniło. Odreagowanie ma zabezpieczyć nas przed nami samymi, przed nasza tendencją do nadmiernego starania się i nadużywania siebie - dać możliwość panowania nad naszym życiem”.
Zapisz się na warsztaty 8 razy O
Zapewnij sobie maksymalną odporność
i wydolność w sytuacjach stresowych!
tylko 179 zł
za 8 tygodni warsztatów
zamów teraz